Valgusmaagia sinu üritusel 2018-01-22T21:13:57+02:00

Valgusmaagia sinu üritusel

Uutmoodi huvitav tegevus, millest jääb tore mälestus aastateks

Üritustel on tihti raske osalejatele midagi uut pakkuda, et eristuda ja külalisi lõbustada. Meie valgusmaagia on suurepärane lahendus.

Soovid, et su üritus oleks meeldejääv ja osalejatel oleks põnevat tegevust?

Valgusmaagia fotoseanss on ainulaadne, võimalusterohke ja kaasahaaravalt seltskondlik tegevus, mis lisab igale üritusele elevust ja muudab selle meeldejäävamaks

See on osalejate aktiivsel kaasabil sündiv valgusmaagia, kus iga pilt on eriline ja kordumatu. Valgusmaagia fotoseansil saab igaüks olla ise nii modell kui kunstnik: see on lõbus, huvitav ja spontaanne.

Kuidas see käib?

Valgusmaagia fotoseanss toimub vastupidiselt tavalisele pildistamisele pimeduses ja see tekitab alati elevust ja ootusärevust. Leiame teie ürituse toimumiskohas pimeda nurga või sätime üles oma pimendava telgi. Soojal ja pimedal ajal on parim pildistamiskoht õues, kus on rohkelt ruumi ka kõige hullumeelsemate ideede elluviimiseks.

 • Maagilised pildid sünnivad otse kaameras, ei mingit fototöötlust.

 • Pildid saavad kohe valmis, neid saab suurelt ekraanilt vaadata, kohe välja printida, oma telefoni tõmmata ja sotsiaalmeediasse jagada.

 • Fotode põhja saab kujundada vastavalt soovile ja üritusele, saab lisada tekste või logosid.

Osalejad, kes soovivad olla modellid:

 • poseerivad umbes 10 sekundit (keerulisemate ja mitmekülgsemate fotode valmimine võib võtta isegi mitu minutit – tulemus on kindlasti seda väärt), samal ajal maalitakse nad valgusega maagilise pildi sisse.

Osalejad, kes soovivad olla kunstnikud (soovitame kindlasti kõigil proovida):

 • võivad proovida kirjutada valgusega oma nime,

 • võivad proovida valgusega joonistada,

 • või siis lihtsalt lõbutseda kaamera ees erinevate valguspintslitega

Valgusmaagia sobib:

 • pulma

 • sünnipäevale

 • tooteesitlusele

 • suve- ja talvepäevadele

 • igasugustele erinevatele pidudele ja üritustele

Võimalusi on lõputult, leiame kindlasti teie üritusele sobiva lahenduse!

Kliendid räägivad:

Valgusmaalingud on väga vahva võimalus ja väljakutse sünnipäevade tähistamisel. Vajab küll pimedust, aga samas pakub põnevust ja tegevust osasaajatele. See on hea alternatiiv öise ilutulestiku asemel. Jääb ära „paugutamine“ ja peoga mitteseotud inimeste häirimine. Boonuseks aga saab sünnipäevalaps lingi pildifailidega, mida saab külalistega jagada. Seega talletuvad hetked ja emotsioonid, mis jäävad tähtpäeva meenutama ning neid on võimalik hiljem fotodena säilitada.
Igaüks saab ise olla oma pildi lavastaja ja kunstnik. Pole vaja muretseda, kus, kuidas, kellega jms? Kõik loksub paika spontaanselt, mõnusas ja turvalises õhkkonnas, mille loovad valgusmaalingute läbiviijad.
Meie pere kutsus Martini valgusmaalinguid tegema oma vanima tütre täisealiseks saamise tähistamisel. See oli meie kingitus sünnipäevalapsele. Inimesi oli kahekümne ringis- just parasjagu, et teha pilte üksi, sõbra või seltskonnaga. Oleme väga rahul ja külalised tänasid hiljem ilusate piltide eest.

Pipi Vivian, Pereema

Tekkis idee, kus meie valgusmaagiat kasutada? Tekkis küsimusi?

Võta meiega ühendust ja leiame kindlasti sobiva lahenduse!

Võta ühendust:

Martin Mark
Martin MarkÖöfotograaf
Valgusmaagiat teeb Martin Mark, tunnustatud ööfotograaf, kes on juba aastaid keskendunud just nimelt öise ilu pildistamisele. Valgusmaalingud on selle loomulik ja loominguline jätk, hea võimalus oma aastate jooksul kogutud oskusi ja kogemusi senisest rohkemate inimeste heaks tööle panna.

Valgusmaagia tellimiseks ja lisainfo saamiseks võta meiega ühendust alloleva vormi kaudu,
kirjuta martin@valgusmaagia.ee või
helista +372 565 5410.