Valgusmaagia privaatseanss 2018-01-23T08:06:56+02:00

Valgusmaagia privaatseanss

Erilised valgusmaalingutega fotod

Soovid tavapärasest erinevaid fotosid? Midagi uut ja huvitavat?

Valgusmaagia privaatseanss on armas romantiline ühistegevus paaridele, lõbus koosveedetud aeg perele või meelierutav tund ainult sulle, et luua maagilisi ja meeldejäävaid mälestusi endale või kingiks kõige kallimatele.

Valgusmaalingute võimalusi on lõputult!

Kuidas see käib?

  • Valgusmaagia privaatseanss on ühele inimesele, paarile või perele mõeldud privaatne pildistamine, milleks valmistume põhjalikumalt, tehes juba varakult selgeks, mis on teie soovid ja ootused piltidele.

  • Pildistades laseme käiku kogu enda ja teie fantaasia ning maalime just sellise maagia, mis teie olemusega kõige paremini sobib. Fotoseansi kestus ja fotode arv oleneb soovide keerukusest. Enamasti on kestuseks 1-1,5 tundi.

  • Pildistada saab pimedas ruumis või soojemate ilmadega öösel õues – selle valiku teeme siis, kui olete meiega juba ühendust võtnud.

  • Selge ilma korral võimalik pildistada tähistaeva all ja soovi korral tähistaevaga lähemalt tutvust teha (fotograaf Martin on astronoomiahuviline ja räägib öötaevas toimuvast hea meelega)

Võimalusi on lõputult, leiame kindlasti teiele sobiva lahenduse!

Tekkis idee, kus meie valgusmaagiat kasutada? Tekkis küsimusi?

Võta meiega ühendust ja leiame kindlasti sobiva lahenduse!

Võta ühendust:

Martin Mark
Martin MarkÖöfotograaf
Valgusmaagiat teeb Martin Mark, tunnustatud ööfotograaf, kes on juba aastaid keskendunud just nimelt öise ilu pildistamisele. Valgusmaalingud on selle loomulik ja loominguline jätk, hea võimalus oma aastate jooksul kogutud oskusi ja kogemusi senisest rohkemate inimeste heaks tööle panna.

Valgusmaagia tellimiseks ja lisainfo saamiseks võta meiega ühendust alloleva vormi kaudu,
kirjuta martin@valgusmaagia.ee või
helista +372 565 5410.